Kilka słów o mnie
Mam 21 lat, studiuję Analitykę medyczną. Uwielbiam zagłębiać się w tajemnice ludzkiego organizmu, przede wszystkim tego co jest związane ze zdrowym trybem życia. Oprócz tego jestem normalną, przeciętną kobietą - regularnie śledzę modowe trendy, bardzo często daje się porwać w zakupowy szał! Jeśli chodzi o hobby jest to przede wszystkim jazda konna ( jeżdżę od ponad 8 lat), muzyka i film. Będę więc pisać o wszystkim, ale czasami również o niczym. ;)
  • Wszystkich wizyt: 1754
  • Dzisiaj wizyt: 1
  • Wszystkich komentarzy: 7

Trendy! – Nowości w mojej szafie

Wczoraj w końcu udało się wybrać na zakupowe szaleństwo! Jechałam przede wszystkim z zamiarem kupienia kurtki i butów na jesień. Udało się… Wróciłam bardzo zadowolona! ;)
Na początku chodziłam od sklepu do sklepu, żeby mieć jako takie porównanie. Ostatecznie wylądowałam w Stradivariusie!
Kurtka jest skórzana z nowej kolekcji – była droga, ale będę ją nosiła długie lata. Zdjęcie dodam następnym razem, jak w końcu dorwę nowe baterie do aparatu!
Jeśli chodzi o BUTYczarne ze świecącej skóry, glanowate… Niezawiązane do końca wyglądają świetnie z rurkami!

Po zakupieniu wszystkiego co zaplanowałam miałam już wychodzić, kiedy przypomniałam sobie, że jeszcze nie odwiedziłam H&M’u. Stwierdziłam, że zajrzę i sprawdzę co nowego. W moje ręce wpadły czarne rurki za 79,99 zł:

A potem przeceniona, fioletowa apaszka za 20 zł, której zdjęcie też dodam następnym razem.

Zakupy zaliczam do bardzo udanych, nareszcie nie będę marzła na spacerach wieczorami. ;) Teraz z niecierpliwością czekam na wyprzedaże, będzie na co polować… ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>